تبلیغات
اخبار شنای شهرستان نیشابور
 
 
 
water is our world

قهرمانی زنجان در رقابتهای شنای مسافت کوتاه جام آذربایجان

نویسنده : شورورزی / کوشکی/امینی | تاریخ : 11:24 بعد از ظهر - چهارشنبه هجدهم شهریورماه سال 1394


در 8 ماده رکورد شنا در استخر کوتاه در رده سنی زیر 15 سال شکسته شد 


رقابتهای شنای مسافت کوتاه قهرمانی کشور جام آذربایجان پسران کشور در تبریز با قهرمان زنجان پایان یافت

 

رقابتهای شنای مسافت کوتاه قهرمانی کشور جام آذربایجان پسران کشور در تبریز با قهرمان زنجان پایان یافت.

در پایان 2 روز رقابت مهیج و فشرده در استخر ابادگران تبریز تیم پسران زنجان با کسب 374 امتیاز قهرمان شد و تیم اصفهان با 370 امتیاز دوم شد و تیم قزوین با کسب 360 امتیاز سوم شد.

در رده بندی تیمی تیمهای شهید شوشتری نیشابور ، نیل آموزش و پرورش تهران ، کرمانشاه چهارم تا ششم شدند.

در رقابتهای بعد از ظهر پایانی رقابتها در ماده 100 متر پروانه امیر سینا حسین لو از زنجان با زمان 1 دقیقه و 4 ثانیه و 34 صدم ثانیه قهرمان شد و رکورد ایران را بهبود بخشید و جواد صدوقی از شهید شوشتری نیشابور دوم شد و مهرشاد افقری از اصفهان سوم شد.

در ماده 50 متر کرال پشت امیر محمد عزیزی مقدم از امیر مرشد البرز با زمان 29 ثانیه و 22 صدم ثانیه قهرمان شد و رکورد ایران را ارتقاء داد و در این ماده علی فتحی از شهید شوشتری نیشابور دوم شد و محمد عارفی فر از اصفهان سوم شد.

در ماده 100 متر مختلط انفرادی متین سهران از اصفهان با زمان 1 دقیقه و 8 ثانیه و 73 صدم ثانیه اول شد و علی سراوند از کرمانشاه دوم شد و متین شجاعی از زنجان سوم شد.

در ماده 50 متررپروانهامیر محمد عزیزی مقدم از امیر مرشد البرز با زمان 28 ثانیه و 67 صدم ثانیه قهرمان شد و جواد صدوقی و امیر ماله میرچگینی دوم و سوم شدند.

در ماده 4 در 100 متر مختلط تیمی تیم شهید

 شوشتری نیشابور با زمان 4 دقیقه و 33 ثانیه  

و73 صدم ثانیه قهرمان شد و تیم زنجان و

 اصفهان دوم و سوم شدند.

رقابتهای شنای مسافت کوتاه قهرمانی کشور جام آذربایجان پسران کشور در تبریز با حضور 23 تیم باشگاهی و استانی حضور داشتند.

در مراسم اختتامیه رقابتها کرمی نماینده فدراسیون شنا ، اکبر فرج الهی معاون امور ورزشی اداره کل ، حبیب ستوده نژاد رییس اداره ورزش و جوانان شهرسان تبریز ، ابراهیم فیروزی رییس هیات شنای آذربایجانشرقی ، سادات منصوری نماینده فدراسیون شنا و سرداور رقابتها حضور داشتند به تیمها و نفرات برتر مدال و کاپ اهداء شد.

در سایر ماده های روز های اول و دوم نتایج زیر بدست آمده  :

در ماده 200 متر آزاد امیر محمد عزیزی مقدم از امیر مرشد البرز با زمان 2 دقیقه و 9 ثانیه و 40 صدم ثانیه اول شد و رادمهر ملکی از زنجان و علیرضا ملکی از نیل آموزش و پرورش تهران دوم و سوم شدند.

در ماده 100 متر کرال پشت امیر محمد عزیزی مقدم از امیر مرشد البرز با رکورد 1 دقیقه و 2 ثانیه و 97 صدم ثانیه قهرمان شد و رکورد این ماده را در کشور که از آن رهام پیروانی با زمان 1 دقیقه و 4 ثانیه و 68 صدم ثانیه بود بهبود بخشید و علی فتحی از شهید شوشتری نیشابور دوم شد و سید آریا خیابانی از آموزش و پرورش تهران سوم شد.

در ماده 200 متر پروانه امیر سینا حسنلو از زنجان با زمان 2 دقیقه و 26 ثانیه و 67 صدم ثانیه قهرمان شد و رکورد ایران را ارتقا داد و متین فتحی از آموزش و پرورش تهران دوم شد و جواد صدقی از شهید شوشتری نیشابور در رده سومی ایستاد.

در ماده 50 متر قورباغه علی سراوند از کرمانشاه اول شد و فرشید قناعتی از شهید شوشتری نیشابور دوم شد و علیرضا ملکی از آموزش و پرورش تهران سوم شد.

در ماده 50 متر آزاد امیر محمد عزیزی مقدم از امیر مرشد البرز دوباره رکورد ایران را در همین ماده شکست و با زمان 25 ثانیه و 74 صدم ثانیه قهرمان شد و رادمهر ملکی از زنجان و متین سهران از اصفهان سوم شد.

در ماده 100 متر قورباغه علی سراوند از کرمانشاه با زمان 1 دقیقه و 15 ثانیه و 22 صدم ثانیه قهرمان شد و فرشید قناعتی از شهید شوشتری نیشابور دوم شد و علیرضا ملکی از نیل آموزش و پرورش تهران سوم شد.

در ماده 200 متر کرال پشت علی فتحی از شهید

 شوشتری نیشابور با زمان 2 دقیقه و 20 ثانیه و 40 صدم ثانیه

 قهرمان شد و رکورد ایران را در ماده 4 ثانیه بهبود بخشید

 و امیر محمد عزیزی مقدم از امیر مرشد البرز نائب قهرمان شد

 و متین شجاعی از زنجان سوم شد.

 در ماده 100 متر آزاد امیر محمد عزیزی مقدم از امیر مرشد البرز توانست رکورد 56 ثانیه و 16 صدم ثانبه را ثبت و رکورد این ماده را در کشور در این رده سنی بهبود بخشد.
 
در این ماده رادمهر ملکی از زنجان توانست به مقام دومی برسد و  سید اریا خیابانی از قزوین در رده سومی ایستاد.
 
در ماده 4 در 100 متر آزاد تیمی تیم اصفهان با زمان 4 دقیقه و 8 ثانیه و 35 صدم ثانیه اول شد و تیمهای قزوین و زنجان دوم و سوم شدند.
 
در ماده 200 متر قورباغه علی سراوند از کرمانشاه با زمان 2 دقیقه و 45 ثانیه و 71 صدم ثانیه اول شد و علیرضا ملکی از نیل آموزش و پرورش تهران دوم شد و متین شجاعی از زنجان سوم شد.
 
در ماده 200 متر مختلط انفرادی علیرضا ملکی از آموزش و پرورش تهران با زمان 2 دقیقه و 31 ثانیه و 14 صدم ثانیه اول شد و ماله میر پگینی از قزوین دوم و متین سهران از اصفهان سوم شد.





 

آخرین مطالب

» بیوگرافی سیناغلامپور شناگر نیشابوری ( چهارشنبه بیست و چهارم آذرماه سال 1395 )
» کرمی: بعد از بیست سال و برای دومین‌بار در قهرمانی آسیا شرکت می‌کنیم ( دوشنبه بیست و چهارم آبانماه سال 1395 )
» گزارش تصویری اردوی تیم ملی شنای جمهوری اسلامی ایران در مشهد_شهریور ۱۳۹۵ ( شنبه دهم مهرماه سال 1395 )
» حضور ۱۳۰ شناگر در مرحله سوم ششمین دوره لیگ شنای نیشابور سال 95 ( سه شنبه ششم مهرماه سال 1395 )
» گزارش تصویری - مرحله 1 لیگ 95 ( شنبه بیست و پنجم اردیبهشتماه سال 1395 )
» نخستین جلسه کمیته فنی شنا در سال ۱۳۹۵ ( جمعه هفدهم اردیبهشتماه سال 1395 )
» علوی‌زاده: رایزنی برای گرفتن میزبانی مسابقات کشوری شنا را آغاز کرد ( جمعه هفدهم اردیبهشتماه سال 1395 )
» کتاب آموزش شنا از نوزادی تا قهرمانی رونمایی شد ( جمعه هفدهم اردیبهشتماه سال 1395 )
» مرحله اول ششمین دوره لیگ شنای دانش آموزی نیشابور ( دوشنبه سیزدهم اردیبهشتماه سال 1395 )
» مراسم تجلیل ازقهرمان جام باشگاههای جهان علی فتحی ( دوشنبه ششم اردیبهشتماه سال 1395 )
» گزارش تصویری اختتامیه پنجمین دوره لیگ شنای دانش آموزی نیشابور ( شنبه چهارم اردیبهشتماه سال 1395 )
» اعلام اسامی شناگران اردوی غیرمتمرکز تیم ملی ( شنبه بیست و هشتم فروردینماه سال 1395 )
» نتایج آنلاین نمایندگان ایران در روز سوم مسابقات شنا دبی۲۰۱۶ ( چهارشنبه هجدهم فروردینماه سال 1395 )
» قهرمانی امیرمرشد البرز در جام شنا عید باستانی نوروز ( دوشنبه بیست و چهارم اسفندماه سال 1394 )
» کسب دومدال طلا ونقره 100متر کرال پشت توسط شناگران نیشابوری مسابقات عید باستان ( دوشنبه بیست و چهارم اسفندماه سال 1394 )